Tvůrčí závislák

Mám spoustu krásných závislostí.

Jsem například velká knihomolka a aktivně přidávám knižní příspěvky na svůj bookstagram, kde uvítám každého nového nadšence. Léta letoucí už také dělám do kamínků a po večerech navlékám jeden krásný korálek za druhým. Mou nejnovější (i když také už pár let dlouhou) závislostí se stalo malování. To jsem si tak jednou přišla domů z práce, abych mohla vyrobit malovanou výzdobu do práce, a zjistila jsem, že se štětcem v ruce je svět hned o něco hezčí. Nyní už bez barviček nedám ani ránu.

V mém obchůdku najdete střípky těchto závislostí. Minerální navlékané i provázkové náramky, které vám vytvořím na míru. Knižní záložky, ve kterých spojuji svou vášeň ke čtení a malování. Malé radosti v podobě věcí, které často nemají jiný účel, než prostě dělat radost. Největšími kousky jsou nakonec obrazy.

Myslím, že stačí jen zběžně mrknout na mé výtvory, a je všem jasné, že jsem velkou milovnicí moře. Motiv mořských vln, písečných pláží a zapadajícího slunce jsem schopná malovat stokrát a stále jinak, a přesto mě to nepřestane bavit. Občas ale zabrouzdám do hluboké noci a na své výrobky přenáším kouzlo hvězdné oblohy. Pokud se v těchto motivech taky vidíte, pak se vám u mě bude určitě líbit!

Ať už jste na tyto stránky dorazili z mé milované knihomilské komunity, nebo jste na obchůdek natrefili úplnou náhodou, všechny vás tu vítám a doufám, že vám mé výrobky budou dělat radost.

– Mariell